Використання права на податкову знижку при сплаті іпотечного кредиту

Платник податку – резидент  має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній  валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року. Таке право виникає у разі, якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира, кімната), визначений платником податку, як основне місце проживання, зокрема, згідно з позначкою його в паспорті (пункт 175.1 стаття 175 Податкового кодексу України). Застосовуватись податкова знижка може виключно до доходів, отриманих як заробітна плата. До податкової знижки  включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (  робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Починаючи з січня 2013 року платники податку на прибуток будуть сплачувати авансові  платежі

У 2013 році щомісячні авансові внески з податку на прибуток становитимуть не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації. Це стосується платників податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, у декларації за 2012 рік будуть перевищувати 10 мільйонів гривень. Платники із зазначеною сумою доходів, задекларованою за 9 місяців 2012 року, мають сплачувати авансові внески у розмірі 1/9 податку на прибуток у січні-лютому ц.р.

Ребрендинг або нове дихання «Вісника податкової служби України»

Журнал існує уже 17 років, проте тепер йому дали друге дихання - від попередніх номерів він відрізняється не тільки повноколірним друком, але й докорінно змінив філософію та інформаційне наповнення. Вісник став професійним виданням, орієнтованим на надання читачам практичної допомоги. Авторами статей є найкращі фахівці органів ДПС, які  роз’яснюють норми Податкового кодексу України, розміщують офіційні коментарі та зміни в оподаткуванні. Тож, запрошуємо суб’єктів господарювання приєднатися до когорти передплатників журналу та переконатися, що «Вісник податкової служби України» - незамінний помічник задля економічно вигідного, а головне, законодавчо грамотного ведення бізнесу.

Запроваджено новий сервіс для платників - надання правової оцінки інвестпроектів

ДПС України запроваджує новий сервіс для платників - надання правової оцінки інвестпроектів на наявність податкових ризиків для підприємств з іноземними інвестиціями. Реалізація сервісу забезпечить інформаційну підтримку іноземним інвесторам, а саме щодо: відповідності інвестиційного проекту (господарської операції) законодавству України та механізму її оподаткування, податкових ризиків, наявності невідповідностей в правовому статусі контрагентів (визнання недійсними установчих  документів, реєстрація підприємства на загублені (викрадені) документи тощо), перебування  контрагента в процедурах банкрутства, припинення (ліквідації), залучення в схемах мінімізації податкових зобов'язань. Новий сервіс забезпечуватиме неупереджене, справедливе застосування діючого законодавства, неможливить корупційні прояви.

Для переходу користувачів касової техніки на електронне звітування відведено півроку

З січня 2013 року передавати до податкових органів електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО необхідно дротовими або бездротовими каналами зв'язку. При цьому, під час перехідного періоду, на який відводиться півроку, до підприємців які звітуватимуть по-старому, тобто на паперових носіях, не будуть застосовувати штрафні санкції.

«Єдина база податкових знань»

Єдина база податкових знань - це ресурс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Державної податкової служби України по всіх напрямах чинного податкового законодавства. Розуміння такої офіційної позиції часто є відправною точкою дій платників податків, її не можна не знати для успішного ведення будь-яких форм бізнесу в Україні. Єдина база податкових знань уніфікована та структурована; знаходиться на на веб-порталі ДПС України(www.sts.gov.ua).

Новий податковий сервіс – «Податковий асистент»

Вже місяць як діє новий он-лайн сервіс для підприємців – „Податковий асистент”. Ним можуть скористатися ті платники податків, які надсилають звітність до органів ДПС в електронному вигляді. Сервіс полягає в тому, що при поданні звітності ДПС України повідомляє суб’єкта підприємницької діяльності про податкові ризики, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності.  Листування індивідуальне та повністю конфіденційне. При цьому податкова пропонуватиме підприємцям самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності.

Нотаріуси та адвокати повинні подати декларацію до 1 травня

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов'язані вести облік доходів і витрат від такої діяльності та подавати податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, тобто до 1 травня року, що настає за звітним. Нормами чинного Податкового кодексу не передбачено конкретного переліку витрат для фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність. Основним критерієм для обґрунтування витрат, що зменшують дохід для визначення об'єкта оподаткування, є їх належність та необхідність для провадження незалежної професійної діяльності. Для визначення бази оподаткування податком на доходи фізичних осіб розраховується середньомісячний оподатковуваний дохід. 

Информация - Події району

Наша адреса

49064, м. Дніпро,
проспект ім. Сергія Нігояна, 77

Приймальня:

(056) 720-99-20 

(056) 720-99-91

Сектор по роботі зі зверненнями громадян:

(056) 767-14-50

Черговий:

(0562) 52- 03-05

(056) 767 -26-17

E-mail: lensovet@ukr.net

 

Відвідуваність інтрернет - порталу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні631
mod_vvisit_counterВчора1125
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3817
mod_vvisit_counterНа минулому тижні7409
mod_vvisit_counterВ цьому місяці19810
mod_vvisit_counterВ минулому місяці27735
mod_vvisit_counterВзагалі1099355

Online (20 minutes ago): 22
Your IP: 3.238.70.175
,
Now is: 2021-01-21 15:40

Пошук