Останнім часом чуємо багато запитань ”Що таке веб-портал?”, ”Які можливості надаєвеб-портал?” Сьогодні ми хотіли б зупинитися на цих питаннях та розглянути їх детальніше.

Завдяки реєстрації на Веб-порталі електронних послуг кожен пенсіонер - мешканець району може отримувати дані про власну пенсію, застраховані особи – інформацію про внески, сплачені за них страхувальниками.

 Персональні дані застрахованих осіб, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державногореєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування,є конфіденційною інформацієюі не підлягають розголошенню. Отримати її громадянин може лише звернувшись особисто з заявою до територіального управління Пенсійного фонду України з наданням документів, підтверджуючих його особу (паспорт, свідоцтво, ІНН)або зареєструватися в електронному режимі — через Інтернет. Стороння людина не може скористатися даними, які отримаєзаявник: інформація надходитиме знеособлена — без зазначення прізвища, імені, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків — фізичної особи або серії та номера паспорта. Саме з цією метою, а також для того, щоб громадяни мали доступ до іншої довідкової інформації, працюєвеб-портал Пенсійного фонду.

          Таке запровадженняє кроком удосконалення роботи із зверненнями громадян та покращує обслуговування з усіх питань пенсійного забезпечення.

            Напрями функціонування веб-порталурізнопланові.

Для застрахованої особи- це можливість отримувати щомісяця на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку, девказано суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів для стажу, відмітки про сплату внесків, відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Маючи на руках такі дані, працівник може легко контролювати, як його роботодавець сплачує за нього єдиний внесок.

Пенсіонериможуть регулярно отримувативідомості з власної пенсійної справи, де вказано вид та суму призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, назву закону, згідно з яким призначено пенсію тощо.

Веб-портал Пенсійного фонду України надає чималододаткових послуг.

Насамперед це довідкова інформація: від текстів законодавчих актів до графіку прийому керівництва Пенсійного фонду і адрес управлінь Фонду в областях. Громадяни і застраховані особи можуть довідатися, наприклад, про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій, порядок одержання та використання свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування тощо.

Шановні мешканці району: Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Дніпропетровська запрошує Вас скористатися послугами Веб-порталу Пенсійного фонду України для можливості отримання послуг в електронному вигляді на сучасному технологічному рівні.

Для цього Вам необхідно звернутися за зручною для Вас адресою: пр. С. Нігояна, б. 52, 3 поверх - каб. 23 або вул. Будьонного, 22А — прийомна громадян. 

Часи прийому спеціалістами управління щоденно: понеділок – четвер з  8°°до 17°°,  п¢ятницяз 8°°до 1545 . Телефони для довідок: 760-61-18 ,760-61-09.

                                                                     

                                                                       Кучер Тетяна Павлівна

                                                                      Начальник управління

Пенсійного фонду України

                                                                      в Ленінському районі

                                                                       м. Дніпропетровська

Информация - Корисно знати

Наша адреса

49064, м. Дніпро,
проспект ім. Сергія Нігояна, 77

Приймальня:

(056) 720-99-20 

(056) 720-99-91

Сектор по роботі зі зверненнями громадян:

(056) 767-14-50

Черговий:

(0562) 52- 03-05

(056) 767 -26-17

E-mail: lensovet@ukr.net

 

Відвідуваність інтрернет - порталу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні95
mod_vvisit_counterВчора849
mod_vvisit_counterНа цьому тижні95
mod_vvisit_counterНа минулому тижні7673
mod_vvisit_counterВ цьому місяці15123
mod_vvisit_counterВ минулому місяці27735
mod_vvisit_counterВзагалі1094668

Online (20 minutes ago): 10
Your IP: 3.221.159.255
,
Now is: 2021-01-17 02:38

Пошук