З 29 по 31 жовтня 2015 року Голова Державної казначейської служби УкраїниСлюз Т.Я. перебувала з робочим візитом у Дніпропетровській області.    

30 жовтня 2015 року Голова Державної казначейської служби України відвідала Управління Державної казначейської служби України у Ленінському районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області.                    

Візитуючи Голова Казначейства ознайомилася з умовами праці фахівців, розподілом їх функціональних обов’язків, особливу увагу приділила оснащеності управління комп’ютерною технікою, а також побутовим умовами праці казначеїв, наголосила на необхідності їх покращення та вдосконалення.  

Тетяна Ярославівна провела робочу нараду з колективом, на якій акцентувала увагу казначеїв на питанні запровадження з 01 січня 2016 року централізації обслуговування державного бюджету за видатками, що є процесом удосконалення казначейського обслуговування.                                      

Окремо йшла мова про необхідність забезпечення виконання вимог закону України «Про відкритість використання публічних коштів» в частині оприлюднення розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів на єдиному веб-порталі використання публічних коштів e-data.gov.uaінформації про використання публічних коштів.                                                 

Під час діалогу з колективом обговорювалося також питання щодо діючої штатної структури та чисельності працівників управління та можливості внесення змін, які оптимізують роботу органів Казначейства.                                      

Розповідала Тетяна Ярославівна казначеям управління про перспективи розвитку Казначейства України, зокрема – про поетапний перехід ведення документообігу між клієнтом і Казначейством на електронну форму, що дає можливість розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів працювати в реальному часі та значно зменшить фінансові витрати на відрядження, друк документів, забезпечить високий ступінь достовірності інформації. Повідомила, що фахівці Державної казначейської служби України працюють над розробкою проектів змін до цілої низки нормативних документів з метою оптимізації роботи органів Казначейства України.                                                                   

З великою зацікавленістю слухали спеціалісти управління розповідь керівника Казначейства щодо новацій в бюджетному та податковому законодавстві. Окремий акцент зробила Тетяна Ярославівна на перевагах застосування усіма учасниками бюджетного процесу системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням електронно-цифрового підпису через програмно-технічний комплекс “Клієнт Казначейства-Казначейство” та в доступній формі розповіла як саме відбувається накладання електронного підпису та електронної печатки, а також фінансові переваги застосування для цього нового гаджету – карт-рідера.

Тетяна Ярославівна закликала спеціалістів Казначейства надавати практичну допомогу розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів з різних питань обслуговування бюджетів, в тому числі доступно роз’яснювати працівникам бюджетних установ переваги дистанційного обслуговування за допомогою програмного продукту “Клієнт Казначейства-Казначейство”.   

Крім питань, які стосуються суто виконання службових повноважень Голова ДКСУ говорила про важливість підтримання доброзичливих стосунків у колективі, збереження простих людських цінностей у нелегкі для країни часи.

В цілому візит очільниці Казначейства на Дніпропетровщину пройшов в атмосфері поєднання професійного діалогу та спілкування про щоденні проблеми працівників, які забезпечують виконання функцій держави по обслуговуванню бюджетів в області.

 

Информация - Корисно знати

Наша адреса

49064, м. Дніпро,
проспект ім. Сергія Нігояна, 77

Приймальня:

(056) 720-99-20 

(056) 720-99-91

Сектор по роботі зі зверненнями громадян:

(056) 767-14-50

Черговий:

(0562) 52- 03-05

(056) 767 -26-17

E-mail: lensovet@ukr.net

 

Відвідуваність інтрернет - порталу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні576
mod_vvisit_counterВчора603
mod_vvisit_counterНа цьому тижні576
mod_vvisit_counterНа минулому тижні6895
mod_vvisit_counterВ цьому місяці22499
mod_vvisit_counterВ минулому місяці27735
mod_vvisit_counterВзагалі1102044

Online (20 minutes ago): 18
Your IP: 3.239.40.250
,
Now is: 2021-01-24 20:06

Пошук