Державна служба зайнятості – зв’язуюча ланка міжроботодавцем та безробітним, яка виконує вкрай важливусоціальну функцію – сприяє поверненню незайнятих громадян до повноцінного життя.

9 липня 2019 року Дніпровський міський центр зайнятості за сприянням Дніпропетровського обласного центу зайнятості провів масштабний захід – міський ярмарок вакансій за участю представників 24 потужних підприємств Дніпра. У заході взяли участь заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко, директор Дніпровського міського центру зайнятості Юрій Ніколаєв, соціальні партнери Державної служби зайнятості – представники Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Інспекції з питань праці та зайнятості Дніпровської міської ради, Дніпропетровське обласне об`єднання профспілок, Дніпропетровське обласне відділеня фонду соціального захисту інвалідів. 
Роботодавці презентували майже 500 актуальних вакансій різного спрямування: від робітничих професій до службовців, серед яких: «економіст», «бухгалтер», «слюсар-ремонтник», «водій автотранспортних засобів», «дільничний офіцер поліції», слідчий», «стропальник», електрогазозварник», «токар», «касир квитковий», «складач поїздів», «оператор callцентру» та інші.

У форматі заходу особливу увагу було приділено Інституту кар’єрного радника.

«Разом з кар’єрним радником був складений мій індивідуальний план працевлаштування, який, як пояснив мені кар’єрний радник має стати моєю програмою дійпо досягненню головної мети – знайти роботу. Сьогодні я була запрошена на  ярмарок вакансій згідно плану працевлаштування і це дуже зручно, я поспілкувалась з декількома роботодавцями та маю можливість обдумати перспективу працевлаштування.» - зазначила Вікторія Петровська.

«Порадившись зі своїм кар`єрним радником, я прийняв рішення відвідати ярмарку вакансій та вже маю результати, мене запросили на співбесіду до Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області». – розповів Юрій Бандишев.

Послуги кар'єрного радника – це постійний супровідвід з моменту звернення до фахівців і до працевлаштування. Згідно з нововведенням, кар'єрний радник допомагає громадянину розвинути навички управління власною кар‘єрою та адаптуватися до потреб ринку праці.

«Інститут кар'єрного радника дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості та якісне надання послуг з планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців і можливостей шукачів роботи, тому ми продовжуємо активно розвиватися в даному напрямку та опановувати нові знання та навички» – зауважив Юрій Ніколаєв. 

В форматі заходу кожний його учасник мав можливість отримати індивідуальну консультацію з профорієнтації. Безробітніотрималирекомендації та поради фахівців щодо організації процесу пошуку роботи, розвитку навичок самопрезентації. Крім того, шукачів роботи ознайомили з можливістю проходження профдіагностичного обстеження в он-лайн режимі за допомогою платформи "Моя професія: консультаційна мережа".
Спектр послуг, які надає міська служба зайнятості для шукачів роботи та її клієнтів, постійно розширюється та модернізується. Так, протягом заходу шукачі роботи малиможливість поспілкуватися з фахівцями відділу рекрутингу Дніпровсько гоміського центру зайнятості, адже робота даного відділуполягає не лише в індивідуальному підході як в доукомплектуванні підприємств професійними кадрами так і в підборі гідної підходящої роботи всім, хто її шукає.
За результатами заходу третина шукачів роботи виявила бажання продовжити діалог з представниками роботодавців безпосередньо на підприємстві, що стане першою сходинкою у професійному самовизначенні безробітних.

Інформація підготовлена відділом рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості.

 

 

 

 

 

Информация - Корисно знати

Наша адреса

49064, м. Дніпро,
проспект ім. Сергія Нігояна, 77

Приймальня:

(056) 720-99-20 

(056) 720-99-91

Сектор по роботі зі зверненнями громадян:

(056) 767-14-50

Черговий:

(0562) 52- 03-05

(056) 767 -26-17

E-mail: lensovet@ukr.net

 

Відвідуваність інтрернет - порталу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні133
mod_vvisit_counterВчора1073
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1206
mod_vvisit_counterНа минулому тижні6660
mod_vvisit_counterВ цьому місяці23859
mod_vvisit_counterВ минулому місяці27735
mod_vvisit_counterВзагалі1103404

Online (20 minutes ago): 8
Your IP: 3.227.247.17
,
Now is: 2021-01-26 04:35

Пошук