Фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіада серед потерпілих на виробництві „Сила духу”

 

З 18 по 20 вересня 2019 року в місті Ужгород на базіспортивного комплексу „Юність”відбулася сьома Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві „Сила духу”.

Захід, започаткований ще у 2013 році, проходив за ініціативи Фонду соціального страхування України, за організаційної та інформаційної підтримки його виконавчої дирекції.

Спартакіада «Сила духу» – це спортивні змагання, що відбуваютьсяз метоюзалучення потерпілих на виробництві та інвалідів праці до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, підтримки цілеспрямованості в подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації та інтеграції у суспільство, залучення потерпілих до участі у громадському житті, а також з метою залучення органів виконавчої влади,  місцевого самоврядування та громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

У фінальних змаганнях взяли участь 272 спортсмени-аматори, які отримали травми внаслідок нещасних випадків під час виконання службових обов’язків.

У відбірковому етапі, що тривав декілька місяців, за право представляти свої регіони у фіналі змагався 2 071 потерпілий на виробництві, відбіркові турніри пройшли в усіх областях України, а також у місті Києві.

З роками Спартакіада стала більш масовою та популярною, а спортивна конкуренція за місця в командах більш гострою. Щороку до участі долучаються понад 2000 осіб і їх кількість постійно зростає.

До підготовки спартакіади долучилися тисячі людей, серед яких, окрім спортсменів - співробітники Фонду, спонсори, представники соціальних партнерів, представники ЗМІ тощо.

Потерпілі на виробництві змагалися з 6 видів спорту: армспорту, гирьового спорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу та шахів.

Команду Дніпропетровської області представляли 11 спортсменів з міст Новомосковськ, Жовті Води, Марганець, Павлоград, Першотравенськ,  Камянське, а також смт.Петропавлівка, серед яких 3 учасниці - представниці прекрасної половини людства.   

Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області на чолі з начальником Борисом Мазуром всіляко сприяло вирішенню технічних і матеріальних питань, підтримувало учасників та надихало команду на досягнення найвищого результату.

 

Перші місця спортсмени Дніпропетровщини здобули у змаганнях з:

  • армспорту – представники з м.Новомосковська Микола Тараненко у ваговій категорії до 80 кг. та представник м.Марганець Вадим Фомін  у ваговій категорії понад 90 кг
  • гирьового спорту - представники з м.Павлограда Юрій Деніченко у ваговій категорії до 80 кг. та Григорій Лобачов у ваговій категорії понад 90 кг.;
  • бомбаскету (сидячи та стоячи) перемогу одержав спортсмен з міста Марганець Максим Качко.
  • дартсу з положення сидячі учасниця  з м.Першотравенськ Валентина Скворцова

Срібні медаль виборов Березка Олександр у змаганнях з шахів та Скворцова Валентина – з дартсу з положення стоячі.

Команда Дніпропетровської області, зокрема кожен її учасник, продемонструвала неабияку майстерність та жагу до перемоги й посіла (четвертий  рік поспіль) І загальнокомандне місце серед 25 команд-учасниць.

Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві „Сила духу” – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями та перемогами, гідний кожен.

 

 

Информация - Корисно знати

Наша адреса

49064, м. Дніпро,
проспект ім. Сергія Нігояна, 77

Приймальня:

(056) 720-99-20 

(056) 720-99-91

Сектор по роботі зі зверненнями громадян:

(056) 767-14-50

Черговий:

(0562) 52- 03-05

(056) 767 -26-17

E-mail: lensovet@ukr.net

 

Відвідуваність інтрернет - порталу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7
mod_vvisit_counterВчора1019
mod_vvisit_counterНа цьому тижні5334
mod_vvisit_counterНа минулому тижні7409
mod_vvisit_counterВ цьому місяці21327
mod_vvisit_counterВ минулому місяці27735
mod_vvisit_counterВзагалі1100872

Online (20 minutes ago): 14
Your IP: 54.208.73.179
,
Now is: 2021-01-23 00:09

Пошук