Новий сервіс від Пенсійного фонду України

Для тих, хто ще не є пенсіонером - Автопризначення пенсії за віком

Про новий електронний сервіс від Пенсійного фонду України роз’яснює та дає поради начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак

Пенсійний фонд України презентував новий електронний сервіс. Що це за сервіс? Коли він почав діяти?

Так, дійсно, Пенсійний фонд України на виконання Указу Президента України від 08 листопада 2019 року № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» впровадив з 1 липня цього року нову послугу для майбутніх пенсіонерів. На вебпорталі електронних послуг Фонду запрацював сервіс автоматичного призначення пенсій.

Сервісом з автоматичного призначення пенсій може скористатися кожен, хто ще не отримує пенсійні виплати, але хотів би, щоб у майбутньому вони нараховувалися автоматично.

 

Як скористатись сервісом «Автопризначення пенсії за віком»?

Для того, щоб оформити пенсію без відвідування Фонду треба:

– авторизуватись на вебпорталі Пенсійного фонду за допомогою КЕПу (КЕП – кваліфікований електронний підпис, раніше була назва ЕЦП – електронний цифровий підпис);

–  заповнити анкету-заяву на автопризначення пенсії (загальні дані; дані документу, що посвідчує особу; адреси проживання та реєстрації; дані щодо виплати пенсії та отримання пенсійного посвідчення);

–після заповнення анкети завантажити до неї скан-копії документів, які є обов’язковими, та ті, які користувач вважає необхідним надати для підтвердження його права на певні доплати та пільги.

–підписати анкету та надіслати її на розгляд до ПФУ, натиснувши кнопку "Сформувати заяву".

 

Зверну увагу, що документи для завантаження розбито на групи для спрощення розуміння користувачем необхідності надання документів.

Після завантаження документів, необхідно ще раз переглянути весь перелік, проаналізувати — можливо, є інші документи, що можуть вплинути на пенсійне забезпечення.

Система передбачає зворотній зв’язок за результатами опрацювання звернення. Так, у вкладці «Мої повідомлення» буде надходити інформація щодо опрацювання звернення спеціалістами Фонду.

Пенсія буде призначена автоматично після досягнення пенсійного віку з урахуванням всіх наявних в Пенсійному фонді даних. Заявник отримає повідомлення про автоматичне нарахування йому пенсії, дату початку виплат і її розмір.

На що треба звернути увагу при завантаженні документів?

При роботі з Анкетою-заявою на автопризначення пенсії, необхідно уважно читати інформаційні повідомлення, які з’являються на екрані комп'ютера,  про відповідні вимоги до електронних документів, скану фотографії, скану підпису, які потрібно завантажити у «власний кабінет»

Порада щодо якості сканування документів – при оцифруванні важливо, щоб завантажені документи подавались у кольоровому форматі та їх можна було легко прочитати.

Ця послуга є безкоштовною?

Ця послуга є безкоштовною, як і будь-яка послуга, що надається через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

         І на останок – спробуйте і самі переконайтесь, що новий сервіс 

Информация - Корисно знати

Наша адреса

49064, м. Дніпро,
проспект ім. Сергія Нігояна, 77

Приймальня:

(056) 720-99-20 

(056) 720-99-91

Сектор по роботі зі зверненнями громадян:

(056) 767-14-50

Черговий:

(0562) 52- 03-05

(056) 767 -26-17

E-mail: lensovet@ukr.net

 

Відвідуваність інтрернет - порталу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні179
mod_vvisit_counterВчора835
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3005
mod_vvisit_counterНа минулому тижні6660
mod_vvisit_counterВ цьому місяці25658
mod_vvisit_counterВ минулому місяці27735
mod_vvisit_counterВзагалі1105203

Online (20 minutes ago): 6
Your IP: 184.72.102.217
,
Now is: 2021-01-28 06:16

Пошук