Реалії сьогодення такі, що більшість батьків, аби задовольнити потреби сім"ї, змушена працювати і не приділяє достатньо уваги своїм дітям. Залишені без нагляду дорослих, дітлахи нерідко обирають собі за іграшку сірники, ліки, термометр, що приваблюють до себе яскравими обгортками чи гучним торохканням зсередини. До того ж, дітям притаманні безмежна допитливість, бажання пізнати навколишній світ, наслідування дорослим, відсутність страху перед можливою загибеллю.

Нещастя стається саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, а небезпека чатує на кожному кроці: вдома — коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці - в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку: у лісі, горах, біля водоймищ. Діти стають заручниками обставин, а їх незнання елементарних правил безпеки нерідко стають першопричинами сумних та трагічних наслідків. Додайте сюди невмілі дії в екстремальних ситуаціях - і є усі чинники для трагедії.

З початку поточного року на Дніпропетровщині від вогню вже загинуло 2 та травмовано п’ять дітей, під час дорожньо-транспортних пригод загинуло 5 дітей. Рятувальниками Дніпропетровщини під час гасіння пожеж врятовано дві дитини.

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до батьків: не допускайте трагедії у вашій родині! Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам безпеки життєдіяльності. Не залишайте дітей без нагляду, дбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей. Навчайте дітей навичкам культури поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, водою, газо- та електроприладами, різного виду небезпечними речовинами та предметами.

Будьте прикладом дітям. Пам’ятайте, що ваші слова про дотримання правил безпеки нічого не варті, коли ви самі ними щоденно нехтуєте.

Основними правилами, якщо дитина залишається сама дома, мають бути:

1.  На видному місці напишіть телефони, по яких він може швидко зв'язатися (ваша робота, мобільний, служба порятунку «101», міліція «102», швидка допомога «103», сусіди).

2.  Постійно повторюйте правила безпеки, влаштовуйте маленькі іспити, розбирайте помилки.

3.    Самі неухильно виконуйте правила безпеки. Будьте прикладом.

4.    Приберіть всі предмети, якими він може поранитися.

5.  Перевірте, чи не залишили ви включеною воду або газ, чи вимкнули електронагрівальні прилади.

6.    Не залишайте на видних місцях пігулки та інші ліки.

7.    Вирушаючи з будинку, прибирайте ріжучі предмети та сірники, запальнички.

8.    Навчить правильно поводитися з телевізором, комп’ютером та електрочайником.

9.  Пояснить, що лазити в електричні розетки заборонено, а тим більше засовувати в них сторонні предмети.

Сподіваємося, що спільними зусиллями ми збережемо найцінніший скарб - дитяче життя! Тому, бажаємо вам щастя батьківства, пишатися успіхами своїх дітей, а головне - завжди бачити їх здоровими й усміхненими. А вашим дітям побажаємо міцного здоров'я, успіхів, радісного, змістовного та безпечного відпочинку під час літніх канікул.

Информация - Корисно знати

Наша адреса

49064, м. Дніпро,
проспект ім. Сергія Нігояна, 77

Приймальня:

(056) 720-99-20 

(056) 720-99-91

Сектор по роботі зі зверненнями громадян:

(056) 767-14-50

Черговий:

(0562) 52- 03-05

(056) 767 -26-17

E-mail: lensovet@ukr.net

 

Відвідуваність інтрернет - порталу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні273
mod_vvisit_counterВчора849
mod_vvisit_counterНа цьому тижні273
mod_vvisit_counterНа минулому тижні7673
mod_vvisit_counterВ цьому місяці15301
mod_vvisit_counterВ минулому місяці27735
mod_vvisit_counterВзагалі1094846

Online (20 minutes ago): 13
Your IP: 3.232.133.141
,
Now is: 2021-01-17 07:37

Пошук