ПЕРЕЛІК

органів самоорганізації населення по Ленінському (Новокодацькому) району м. Дніпропетровська

 

Квартальні комітети

 

з/п

Назва органу самоорганізації населення

Територія діяльності комітету

Відомості про керівництво органу самоорганізації населення, телефон

Територіальний комітет № 1 (Іванова Валентина Опанасівна) сел. ім. Крупської

1

Квартальний комітет №1

Вулиці:Тупикова, Краснодонська, Шишкіна, Сеченова,  Ковельська  № 40-118, № 41-111, Берінга № 44-120, № 33-119, Косарева, Погодіна,Дибенка, Демократична № 27-39, № 34-42, Докучаєва № 29-35, № 28-38, Сумська № 30-88, № 31-89, Володимира Корецького № 16-32, № 31-61, Проектна № 34-74, № 33-73.

Провулки: Берінга, Проектний.

Тупики: Степовий, Дністровський.

Іванова Валентина Опанасівна

 

 

2

Квартальний комітет №2

Проспект Металургів.

Вулиці: Добролюбова, Білоріченська, Флангова, Героїв Революції, Демократична № 1-25, № 2-26, Докучаєва № 1-25, № 2-26,   Берінга № 1-25, № 2-42, Ковельська № 1-39, № 2-38, Проектна № 1-31, № 2-32, Паралельна, Сумська № 1-21, № 2-22, Західна,  Володимира  Корецького    № 1-29, № 2-14, Караваєва, 10, Яшина 24.

Проїзд Новокозловський.

Вержиковська Наталія Іванівна

 

 

3

Квартальний комітет №3

Вулиці: Ахматової, Діамантна, Юдіна № 1-15, № 16-46, Гарнізонна, Старокоротка,  Лукашенка, Валявки, Новофрунзенська № 1, 7, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, Тихона Бондарева № 1-21, № 2-36, Суханова, Повітрофлотська 15, Новофрунзенська, 9.

Степанова Світлана Миколаївна

 

 

4

Квартальний комітет №4

Вулиці: Черкаська, Кропивницького, Аральська, Митрофана Андреєва.

Провулки: Кропивницького, Ногинський № 2-17, Черкаський.

Боєва Ніна Кузьмінічна

 

 

 

5

Квартальний комітет №7

Вулиці: Тіниста, Повстання, Металургійна, Гірська, Уляни Громової, Сировця № 1-19, 2-20, Миргородська, Тихона Бондарева № 23-59, № 40-60, Тираспільська, Грозненська, Кавказька, Чеботарьова № 1-26, 145, 150, 152.

Бутенко Нінель Анатоліївна

 

 

 

6

Квартальний комітет №8

Вулиці: Київська, Конструктивна, Піхотинців, Азовська, Ташкентська, Сировця № 21-87, № 22-88, Армавірська, Водіїв, Машиністів.

Провулок Водіїв.

Кікоть Галина Андріївна

 

 

 

7

Квартальний комітет №10

Площа Металургів

Вулиці: Камчатська №№ 55, 57, 57а, 59, 53, 62, 62а, 64, 61, 62в, Нестерова №№ 21а, 20, 22, 22а, 22б, 24, 25, 27, Алтайська №№ 30, 32, 34, 36, 39, 41, 42, 43, 45, 49, Орловська №№ 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, Юнацька, Качалова 9, Яшина 27, Революційна 13, 25.

т.в.о. Іванова Валентина Опанасівна

Територіальний комітет № 2 (Трегуб Варвара Павлівна) Кайдаки

8

Квартальний комітет №11

Вулиці: Шаляпіна, Уссурійська, Електрозварна, Пряма, Брюллова, Волинська, Зелена, Сочинська, Дагестанська, Узбецька, Амундсена, Сухий острів, Кустанайська.

Провулки: Брюллова, Волинський, Прямий, Дагестанський.

Тупик Волинський.

Карпенко Людмила Андріївна

 

 

 

9

Квартальний комітет №15

Вулиці: Вербова, Купріна, Щаденка, Числова, Аверіна, Бібікова, Платона Петряєва.

Провулки: Мармуровий, Білозерський, Вільний, Тайшетський.

т.в.о. Трегуб Варвара Павлівна

 

 

10

Квартальний комітет №16

Вулиці: Алеутська, Жовтенят, Крамнича, Якірна.

Провулки: Танковий, Сонячний, Рекордний, Бірюзовий, Гребенкіна.

Журавель Неоніла Іларіонівна

 

 

11

Квартальний комітет №17

Вулиці: Сибірська № 1-115 (№№ 1а, 2а, 3а, 35, 37 відсутні), № 2-172 (№№ 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 154, 156, 158, 160, 162, 46 відсутні), Кайдацька, Союзна №1-69, № 2-24.

Провулки: Кибальчича, Монтажників, Скадовський.

Проїзди: Сурський.

Безгінова Людмила Андріївна

 

 

12

Квартальний комітет №18

Проспект Свободи № 2-216, № 15-183.

Вулиці: Киринаківська, Каховка, Коккінакі, Губанова, Гвардійська, Братів Ковальчуків.

Провулки: Проїзний, Кирина, Лемешева, Ризький, Педюменський, Чорновусівський.

Проїзд Вільний.

Трегуб Варвара Павлівна

 

 

13

Квартальний комітет №19

Площа Вереснева № 1-45.

Вулиці: Курочкіна № 1-70, Крупської № 1-16, Дороніна № 1-14, Підпільна № 1-15, Грузинська № 1-38, Карпуші № 1-7, Коллонтай № 1-64.

Провулки: Нагорний № 1-50.

 

Усік Валентина Михайлівна

 

 

14

Квартальний комітет №20

Вулиці: Погоріла №№ 5-72, Коллонтай № 65-до кінця,  Курочкіна №№ 51-133, Тарана №№ 9-39, Річкова №№ 2-25, Союзна №№ 26-79, Фатіми  Гафурової №№ 2-18, Замарайкіна №№ 2-12.

Барсегян Артем Арутюнович

 

 

 

15

Квартальний комітет №21

Проспект Свободи №№ 217-409.

Вулиці: Водостічна, Макіївська, Орбітальна, Чорноземна, Горобинова, Леніногорська, Червоних Бійців, Чукотська, Блюхера.

Провулки: Вербний.

 

Корж Світлана Петрівна

 

 

16

Квартальний комітет №24

Вулиці: Кар’єрна, Північна, Успенських, Панаса Мирного, Стройова, Трудова, Зоря, Якутська, Гранітна, Скелювата.

Провулок Кар'єрний.

Терещук Олена Юріївна

 

 

 

Територіальний комітет № 3 (Мерліч Алла Володимирівна) Діївка І

 

Територіальний

комітет №3

 

 

Мерліч Алла Володимирівна

 

 

 

17

Квартальний комітет №5

Вулиці: Ватутіна, Повстанська № 37-до кінця, № 52-до кінця, Комунарівська № 122-258, Фронтова, Колективна, Весняна № 1-45, Єрмака.

Провулки: Єрмака, Курсовий, Фронтовий, Тюменський, Німанський, Малахітовий, Зенітний, Джамбула Джабаєва, Рубіжний, Кутаїський.

Гончаров Геннадій Миколайович

 

 

 

18

Квартальний комітет №28

Вулиці: Весняна № 48-103, 30-ї Іркутської дивізії, Братів Каменських, Міська, Відродження, Пролетарська, Повстанська № 7-35, 35б, 2-50.

Провулки: Пролетарський, Рязанський, Зеленодольський, Прияружний, Ніжинський, Повстанський.

Швачкіна Валентина Іванівна

 

 

 

19

Квартальний комітет №29

Вулиці: Вільямса №№ 12-93, Макарова, Заливна, Перспективна, Омська, Ніжинська, Власенка, Квіткова, Таганська, Бр.Трофімових № 172-255.

Провулки: Короленка, Квітковий.

Беззуб Зінаїда Гаврилівна

 

 

20

Квартальний комітет №30

Вулиці: Орська, Гвоздична, Чорногірська, Можайського, Кармалюка, Бр.Трофімових № 1-171, Комунарівська № 1-120, Сталеварівська.

Провулки: Вірменський, Червоноармійський, Лікарняний.

Комлик Петро Петрович

 

21

Квартальний комітет №32

Вулиці: Лисенка, Митищинська, Іллюшина, Жигулівська, Юпітерська, Писемського, Валдайська, Комісарівська, Ентузіастів, Квітуча, Сонячна, Порохова.

Провулки: Валдайський, Комісарівський.

Тупик Упертий.

Чалик Іван Миколайович

 

 

22

Квартальний комітет №33

Вулиці: Комунарівська № 259-343, Біломорська № 1-55, Добровільна № 1-51, Вільямса № 147-167, Новостепова № 1-44, Приазовська № 1-58, Алчевська № 1-37, Першотравнева, Большунова, Рудна, Автобусна, Тригірна, Весела.

Провулки: Першотравневий, Донбаський.

Тупик Залізничний.

Шелест Віра Іванівна

 

 

23

Квартальний комітет №34

Вулиці: Вільямса від № 112 (парна сторона) до кінця, Спокійна, Дунайська, Лютнева, Мисливська, 9-го Травня, Марка Озерного, Народна, Чугуївська, Люби Шевцової.

Провулки: Лютневий, Боткінський, Народний.

Сіньковська Вікторія Володимирівна

 

 

 

24

Квартальний комітет №35

Вулиці: Вільямса № 95-143 (непарна сторона), Забайкальська, П'ятихатська, Толбухіна, Луначарського, Колгоспна, Слави, Міцкевича, Костюшка, Базарна, Приморська, Ключова.

Провулки: Міцкевича, Слави, Фурманова, Валуйський

 

Коваль Олександра Миколаївна

 

 

25

Квартальний комітет №36

Вулиці: Сільрадська, Дніпрельстанівська №№ 4-144, 7-133, Мукачівська №№ 1-53, 2а-70, Бр. Трофімових №№ 276-380, 277-453, Павла Корчагіна, Задніпровська, Металоконструкцій.

Баранець Галина Анатоліївна

 

 

 

 

Територіальний комітет № 4 (Гробов Петро Іванович) Діївка ІІ

 

26

Квартальний комітет №37

Вулиці: Петра Сиротиніна, Вагнера, Десантна, Яблунева, Наливайка.

Провулки: Вагнера, Яблуневий, Відродження.

Бичкова Вікторія Вікторівна

 

 

27

Квартальний комітет №38

Вулиці: Бр. Трофімових № 382-до кінця, № 455-до кінця, Братська (непарна сторона), Костичева, Дніпрельстанівська № 135-до кінця, № 146-до кінця, Навігаційна, Андрійченка № 1-87, № 2-52.

Провулки: Костичева, Тихорецький, Братів Трофімових.

 

Погребняк Тамара Сергіївна

 

 

28

Квартальний комітет №39

Вулиці: Герцена, Модестова, Десняка, Глібова, Красіна, Кам’яногірська, Сахалінська, Геологічна.

Провулки: Герцена, Глібова.

Кіктенко Катерина Василівна

 

 

29

Квартальний комітет №40

Вулиці: Андрійченка № 89-до кінця, № 54-до кінця, Біла Балка, Двінська, Дорогобузька, Покровського.

Провулки: Андрійченка, Двінський, Крутий, Покровського.

Харченко Тетяна Яківна

 

 

30

Квартальний комітет №41

Вулиці: Мукачівська № 78-174, № 55-119, Римська № 1-91, № 2-76, Дружби № 1-7, № 2-20, Товариська № 1б-21, № 2-32, Курильська № 1-33, № 2а-36, Руднєва № 1-21, № 2-18, Очаківська № 1-29, № 2-20, Абая № 33-65, Кедрова № 1б-45а, № 2-36, Зоряна № 1а-6б, № 2-66, Прияружна № 1-63, № 6-22, Поліська, Заслонова.

Провулки: Абая № 1-1ш, № 2-6, Товариський № 1-3, 7, Варязький, Білоруський № 1а-23а, № 2-24.

Курилко Валерій Олександрович

 

 

31

Квартальний комітет №42

Вулиці: Хорольська № 1-86, Попова № 1-51, Гастелло, Преси, Вишивана № 26-47.

Провулки: Хорольський, Преси, Усть-Ілімський.

Гробов Петро Іванович

 

 

32

Квартальний комітет №43

Вулиці: Зелена балка, Невельського, Гурзуфська, ім. ХІХ партз’їзду, Богуна, Мукачівська № 135-159, № 190-206, Вишивана № 1-25.

Провулки: Різдвяний, Дальньоуральський, Берегиня, Оберіг.

Федоренко Любов Миколаївна

 

 

33

Квартальний комітет №44

Вулиці: Професійна, Республіканська, Мукачівська № 176-188, 121-133, Підгірна, Шушинська, Проїжджа, Дальньоуральська, Простора, Сусаніна, Комітетська.

Провулки: Просторий, Сусаніна, Крутий Узвіз.

 

Литвин Анатолій Іванович

 

 

34

Квартальний комітет №45

Вулиці: Доблесна № 1-112, Нарвська № 1-100, Братська № 1-68, Руднична № 1-70, Ревіна № 1-70.

Провулки: Львівський № 1-68, Братський № 1-61, Маніжний № 1-70, Оксамитний № 1-30, Придорожний.

Андрійченко Іван Артемович

 

 

35

Квартальний комітет №46

Вулиці: Доблесна № 114-194, № 91-199, Нарвська № 101-242, Мисова № 1-40, Аврори № 1-35, Стрілецька № 1-13.

Провулки: Кривий № 1-60, Стрілецький.

Рожковський Микола Миколайович

 

 

36

Квартальний комітет №47

Вулиці: Аврори № 36-50, Ромоданівська, Рівна, Назарова, Мінеральна, Красіна, Степова.

Провулки: Красіна, Мінеральний.

Сергієнко Олександра Кузьмінічна

 

 

37

Квартальний комітет №48

Вулиця: Доблесна з № 196-402.

Провулок: Казахський № 1-60.

 

 

 

Козурман Поліна Миколаївна

 

 

38

Квартальний комітет №49

Вулиці: Г.Сковороди, Білецького, Ясенева, Новопокровська.

Мальцева Зінаїда Григорівна

 

 

39

Квартальний комітет №50

Вулиці: Похила, Батальйонна, Нижня, Широкий степ, Цілинна, Болятко.

Провулок Батальйонний.

Линенко Ілля Миколайович

 

 

Информация - Органи самоорганізації населення

Наша адреса

49064, м. Дніпро,
проспект ім. Сергія Нігояна, 77

Приймальня:

(0562) 32- 32-68

(0562) 52- 02-35

(056) 726-86-81 (факс)

Сектор по роботі зі зверненнями громадян:

(056) 767-14-50

Черговий:

(0562) 52- 03-05

(056) 767 -26-17

E-mail: lensovet@ukr.net

 

Відвідуваність інтрернет - порталу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні83
mod_vvisit_counterВчора370
mod_vvisit_counterНа цьому тижні83
mod_vvisit_counterНа минулому тижні2481
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5495
mod_vvisit_counterВ минулому місяці9136
mod_vvisit_counterВзагалі244306

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 54.227.88.174
,
Now is: 2018-02-18 05:14