«Безоплатна правова допомога сьогодні актуальна та затребувана в громадах», - Перший дніпровський місцевий центр з надання БВПД підбиває підсумки роботи.

Вже минуло два з половиною роки, як були відкриті місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Саме з 01 липня 2015 року Закон України "Про безоплатну правову допомогу" впроваджується в повному обсязі, забезпечуючи правовою допомогою сотні тисяч українців.Безоплатна правова допомога – найуспішніший соціальний проект, реалізований сьогодні в Україні. Кожен українець отримав реальний інструмент у вигляді знань про свої права і можливості захистити їх.

Перший дніпровський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги від початку своєї діяльності стоїть на захисті законних прав та інтересів незахищених категорій населення, допомагаючи тисячам мешканців у вирішенні їх правових проблем.

За два роки діяльності Першим дніпровським МЦ надано близько 12 500 консультації. Послуги Центру є затребувані, а безоплатна правова допомога – актуальна, тому кількість клієнтів постійно зростає: з 1053 особи за 6 місяців 2015 року до 4461 особи у 2016 році та майже 6800 осіб у 2017 році.

Працівниками Центру видано 1300 доручення адвокатам та 75представникам Центру для складання клієнтампроцесуальних документів та представлення їх інтересів у судах та інших органах. Прийнято від адвокатів близько 5000 звітів про надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальних, цивільних та адміністративних справах. Також, проведено з адвокатами близько 800 колективних та індивідуальних навчань щодо правильного та своєчасного оформлення та подання звітності про надані послуги.

На сьогоднішній день розширено мережу доступу до безоплатної правової допомоги: Першим дніпровським МЦ відкрито 2 відділи «Бюро правової допомоги» для мешканців Дніпровського району в смт. Слобожанське та для мешканців Синельниківського району – в м. Синельникове. Крім того, організована робота 22 мобільних консультаційних пунктів на базі районних, сільських, селищних рад, органів виконавчої влади, бібліотек, громадських організацій, військових частин та шпиталів.

Щоквартально фахівцями Центру здійснюються понад 50 виїздів, спільно з партнерами Центру проводиться більше 50 правопросвітницьких заходів. Спеціалісти Центру розповсюджують корисну правову інформацію. Вивчаються і правові потреби як окремих громадян, так і громад в цілому,  допомагаючи у вирішенні їх проблем, що, в свою чергу, сприяє посиленню правової спроможності громад.

Ми цінуємо довіру наших партнерів. Їх коло зростає щодня. Серед них — понад 50 адвокатів, які співпрацюють з Центром, понад 30 громадських організацій, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Ми прагнемо постійного удосконалення нашої діяльності, шукаємо нові та нестандартні підходи до розв’язання проблем,постійно навчаємося, обмінюємось досвідом та кращими практиками, беремо участь у різних активностях, як громад – сесіях, комісіях, громадських радах, конференціях, круглих столах; так і ГО – семінарах, саб – кластерах, тренінгах тощо.

Фахівці Першого дніпровського МЦ є частиною цілої системи безоплатної правової допомоги, яка складається з Координаційного центру, 24 Регіональних центрів, 97 місцевих центрів, а також 429 відокремлених відділів «Бюро правової допомоги» по всій Україні.

Першоосновою діяльності всієї системи є повага до гідності людини та прагнення створити умови, за яких люди мають рівний доступ до права і правосуддя –незалежно від рівня їхніх матеріальних статків чи ступеня соціальної вразливості. Ми працюємо у команді на основі взаємної поваги та взаємної відповідальності. Ми діємо доброчесно, зорієнтовані на клієнта і сповідуємо рівне ставлення до всіх. Ми віримо, що гідне життя системи БВПД залежить від того, наскільки людина знає свої права, має бажання та можливості їх реалізовувати. Ми пропонуємо людям засоби для вирішення життєвих проблем у правовий спосіб на противагу узвичаєній у суспільстві корупції.

Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за номером цілодобової телефонної лінії – 0 800 213 103 або на веб-сайтах Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги.

 

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вікторія Дубовенко.

 

Информация - Правова допомога

Наша адреса

49064, м. Дніпро,
проспект ім. Сергія Нігояна, 77

Приймальня:

(056) 720-99-20 

(056) 720-99-91

Сектор по роботі зі зверненнями громадян:

(056) 767-14-50

Черговий:

(0562) 52- 03-05

(056) 767 -26-17

E-mail: lensovet@ukr.net

 

Відвідуваність інтрернет - порталу


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні593
mod_vvisit_counterВчора1461
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2054
mod_vvisit_counterНа минулому тижні9213
mod_vvisit_counterВ цьому місяці33671
mod_vvisit_counterВ минулому місяці39696
mod_vvisit_counterВзагалі1018412

Online (20 minutes ago): 21
Your IP: 18.207.102.38
,
Now is: 2020-10-27 14:27